Traducatori autorizati (colaboratori): toate limbile straine

NB Traduceri

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi vacante NB Traduceri:

>> Traducatori autorizati, momentan 10 posturi disponibile, pentru limbile: engleza, franceza, germana, daneza, italiana, spaniola, rusa, chineza, ebraica si slovena (full time / part time, regim de colaborare)

>> Interpreti – toate limbile (full time / part time, regim de colaborare)

Asteptam CV-ul tau!

CERINTE

Esti pasionat/a de limbi straine si iti doresti un job de traducator?

Afla ca la NB Traduceri cautam in permanenta traducatori talentati si pasionati de ceea ce fac si, in plus, specialisti in domeniul in care activeaza.

In acest moment cautam 10 colaboratori pentru limbile: engleza, franceza, germana, daneza, italiana, spaniola, rusa, chineza, ebraica si slovena.

NB Traduceri reprezinta unul dintre cel mai bine cotate birouri de traduceri autorizate si legalizate din Bucuresti. Avem o experienta de peste 12 ani in domeniul traducerilor, asadar preturile practicate sunt mereu cele corecte, optime pentru fiecare client in parte.
Oferim servicii de traduceri autorizate si legalizate, interpretariat si apostilari / supralegalizari. Acoperim toate domeniile de activitate: traduceri generale, tipizate, juridic, tehnic, medical, marketing, economic, literar, IT, auto etc.
Lucram cu peste 150 de traducatori autorizati si interpreti, absolventi ai facultatilor de limbi straine si autorizati de Ministerul Justitiei, parte dintre ei nativi ai limbilor vorbite.
Traducem in si din peste 30 de limbi straine: engleza, franceza, italiana, spaniola, germana, maghiara, portugheza, rusa, bulgara, ceha, croata, greaca, neogreaca, macedoneana, polona, sarba, slovaca, turca, ucraineana, albaneza, araba, chineza, daneza, ebraica, finlandeza, japoneza, norvegiana, olandeza, persana, slovena, suedeza, vietnameza.
Mizam pe preturi corecte si rapiditate in livrare, doua dintre cele mai importante atribute in relatia cu partenerii nostri de business.