Traducator-licentiat din/in LIMBA ITALIANA

IN LEX STUDIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuarea traducerilor din /in Limba italiana
• Interpretariat;
• Legalizarea traducerilor
• Activitatile din birou

CERINTE

• Licentiat al facultatilor de Limbi straine, cu specializare in LIMBA ITALIANA;
• Autorizatie (este posibil sa acordam ajutor in obtinerea autorizatiei);
• Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa;
• Capacitate analitica si atentie la detalii;
• Abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare
• Disponibil pentru deplasari
• Program de lucru flexibil
• Permis B

BENEFICII OFERITE

• Contract individual de munca/contract prestari servicii
• Beneficii si bonusuri in functie de performanta si implicare
• Un mediu de lucru tanar, profesionist, orientat spre rezultate si dezvoltare
• Posibilitate de a se dezvolta in alte domenii profesionale
• Program flexibil/full-time

Va oferim spre atentie oferta societatii ’’IN LEX STUDIO SRL’’ , care face parte din marele grup de companii , numit ’’SUMMA CONSULTING GROUP ‘’ care furnizează, în principal, servicii de consultanţă. Domeniul fundamental de activitate este reprezentat de sprijinul acordat Clienţilor aflaţi în diferite stadii de planificare şi dezvoltare a proiectelor industriale, comerciale sau imobiliare in Italia, România, Moldova, RI Iran.