Traducător limba engleză

SevenSeas Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post traducător autorizat limba engleză, normă întreagă, în agenţie de traduceri cu experienţă în proiecte complexe şi variate.

Postul este full-time, la biroul nostru din Bucureşti. Postul este destinat persoanelor care doresc angajare, nu celor care doresc colaborare.

CERINTE

Pentru a fi candidatul nostru ideal, trebuie sǎ:
- ai studii superioare în domeniul limbilor străine finalizate sau în curs de finalizare;
- limba engleză nivel excepţional, limba română nivel excepţional (competenţă);
- a doua limbă straină (franceză/ germană/ italiană) reprezintă un avantaj;
- ai atenţie maximǎ la detalii (perfecţionism);
- ai dorinţă de perfecţionare continuă (autodidact);
- arǎţi responsabilitate şi interes faţǎ de munca depusǎ (profesionalism).

BENEFICII OFERITE

Training on-the-job.
Atmosferă de lucru relaxată dar profesionistă.
Pachet salarial + sporuri şi beneficii motivante, în funcţie de performanţe si de responsabilităţi.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de traducere.