Topograf / inginer geodez / operator cad

Geo Earth

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de teren si birou in domeniul Topografiei, cadastrului, geodeziei si constructiilor.

* Interviul se va desfasura astfel:
-cu prezentarea firmei și a sarcinilor pe care le solicită
-discutie libera despre abilitățile candidatului și nivelul de îndeplinire a sarcinilor din fisa postului.

CERINTE

-permis conducere categoria B cu experienta cel putin 2 an,
-cunostinte minime in utilizarea statiei totale leica tcr407ultra,
-cunostinte minime de utilizare a aparaturii GPS, static, cinematic, rtk, rtk-rompos,
-cunostinte minime in lucrarile de urmarire constructie.
-cunostinte de utilizare a programelor CAD, -cunostinte de utilizare a programelor
de calcul pentru inregistrari, -initiativa

in luarea deciziilor de inginerie,
-abilitati in arhivarea datelor prelucrate,
-varsta intre 20-35 ani
-asumarea raspunderi in deciziile si solutiile aplicate.
-disponibilitate în deplasare în țară pe o perioadă indelungată (maximum 2 săptămâni).
-abilitati in comunicare.
-abilități în luarea unei decizii în prioritizarea sarcinilor.
-cunostinte in legislatia privind intocmirea documentatiei cadastrale si a achizitiilor publice.
-abilitati in implementarea unor noi strategii de marketing.
-nefumator.
- autorizatie de participare ANCPI categoriile A, B sau D;
NU SOLICITAM EXPERIENTA, DOAR ABILITATI.

BENEFICII OFERITE

-diurna de 50lei / zi pentru deplasari mai lungi de o zi la distante mai mari de 50km.
-Program de lucru: 8: 45-17: 30 pauza de masa12: 00-12: 30
-program flexi-timp cu respectarea numarului total de ore dintr-o luna.
-salariu atractivlei), in functie de abtitudinile si atestatele detinute, cu posibilitatea de a mari dupa primul an de munca cu cel putin 10% in functie de rezultatele obtinute.
-telefon de serviciu cu nationale minute si trafic de internet
-perioada de probă 1-3 luni. (angajament pe durata determinată).
-posibilitate de avansare in functii de conducere, dupa o vechime in firma de peste 6 luni.
-posibilitatea de recompense banesti pentru atragerea de noi clienti.

S.C.GEO EARTH S.R.L. este o firmă IMM din ROMANIA cu capital integral privat înfiinţată in anul 2008 şi are ca domeniu de activitate: activitati de inginerie (cadastru, topografie, arpentaj, etc.) si consultant tehnica legate de acestea. Intrarea noastră pe piaţa românească a fost una impunatoare. Motorul firmei a fost întotdeauna faptul că am fost inovatori. Într-o piaţă imatură şi entropică, noi am ştiut să folosim tehnica know-how-ului, să proiectăm, să planificăm şi să optimizăm metodele. Emblema si LOGO-ul firmei "Probabil niste profesionisti" este marca inregistrata si protejata de OSIM.
Specializări
CADASTRU, INTABULARE, CONSULTANTA GRATIS, TOPOGRAFIE, MASURATORI, GEODEZIE, PUBLICITATE IMOBILIARA
Site web:http://www.geoearth.ro
Sectorul de activitate:Inginerie civilă
Tip:Companie privată
Mărimea companiei:1-10 angajați
Înființată:2008