Topograf / Geodez

Topo Expert PAI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-masuratori date teren GPS-Trimble;
-masuratori/prelucrare date teren: Statie Totala TOPCON;
-prelucrarea datelor pe calculator; plan de situatie; profile transversale-longitudinale;
-evidenta activitatii desfasurate si raportarea acesteia catre directorul de departament;

CERINTE

- studii superioare sau medii de specialitate;
- experienta in domeniu minim 2ani (constituie avantaj);
- dinamism si rezistenta la program prelungit (daca este cazul);
- responsabilitate,adaptabilitate, perspicacitate, perseverenta, spirit de echipa, corectitudine, LOIALITATE, disponibilitate deplasari;
- persoana cu abilitati de organizare si comunicare;

BENEFICII OFERITE

- cresteri salariale in functie de performante;
- posibilitati de promovare;
- asigurare medicala;

Topo Expert PAI este o societate, formata dintr-un colectiv de tineri profesionisti si dinamici, specializati in a va oferi solutii complete in domeniile :
TOPOGRAFIE - G.P.S. - CADASTRU – ARHITECTURA – MOBILIER PAL MELAMINAT – TERMOPANE VEKA .
PROfesionalismul - PROmptidudinea - PROiectivitatea sunt atuurile noastre.