Contabil

Agriromex

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile;
- intocmeste si depune declaratiile lunare/trimestriale obligatorii pentru bugetul de stat;
- realizeaza situatii financiare;
- mentine relatiile cu institutiile statului;
- intocmeste documentele necesare pentru efectuarea operatiunilor;
-inregistreaza deconturile de cheltuieli;

CERINTE

- cunoastere si experienta in aplicarea prevederilor legislatiei financiar-contabile ;
- experienta in evidenta contabila ;
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane ;
- foarte bune cunostinte de operare PC- MS Office ;
- abilitati de organizare si planificare ;
- meticulozitate si acuratete;
-spirit analitic,lucrul in echipa;
- seriozitate;
-disponibilitate de a lucra la birourile din com. Tunari,judetul Ilfov ;

BENEFICII OFERITE

Decontare transport si alte bonusuri in functie de activitatea desfasurata.

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu tractoare si masini agricole