Tipograf offset

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste executia comenzilor conform planificarii, respectand incadrarea in timpul stabilit pentru fiecare comanda;
- Verifica din punct de vedere al calitatii produsele tiparite conform procedurilor si intructiunilor in vigoare;
- Intretine utilajul in conditii optime de functionare;
- Regleaza utilajul pentru fiecare comanda in functie de specificatiile tehnice;
- Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Absolvent de liceu sau scoala profesionala (Liceul Tipografic constituie un avantaj);
- Experienta in domeniul imprimarii offset tipar plan;
- Minim 2 ani experienta in domeniul productiei, reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Austria Card este prima companie din România care produce și personalizează carduri cu cip, certificată de MasterCard și Visa. Aflata in plin proces de dezvoltare, misiunea companiei este de a satisface nevoile de astăzi și pregăti companiile pentru provocările viitoare.

Facand parte din echipa Austria Card veti bebeficia de:

- un mediu de lucru competitiv, curat si dinamic;
- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;
- transport decontat.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si personalizarii cardurilor bancare