Tinichigiu/ Mecanic Auto reconditionare masini lux

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, o companie franceza care tocmai si-a deschis un sediu in Bucuresti, cautam Tinichigiu si Mecanic Auto.

Compania are sediul pe centura in zona industriala catre Jilava si se va ocupa predominant de reconditionari masini clasice ( Aston Martin, Porsche, Ferrari, etc).

Se ofera conditii excelente de munca, salariu motivant + bonus la fiecare masina lucrata.

Responsabilitati:

-Executarea lucrarilor de tinichigerie conform comenzilor
-Respectarea tehnologiei reparatiilor si conditiilor de calitate;
-Completarea comenzii de reparatie conform operatiilor efectuate la autovehiculul aflat in reparatie;
-Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor.

CERINTE

Cerinte:

Minimum 3 ani experienta anterioara pe un post similar

Studii medii;
Calificare in domeniu;
Permis Auto – categoria B;

BENEFICII OFERITE

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.