TESTER SISTEM

SC Heritage Development SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea şi raportarea bug-urilor sistemului;
- Raportarea bug-urilor folosind aplicaţia internă descriind procedura de replicare;
- Confirmarea rezolvarii bug-ului.
- Dezvoltarea procedurilor de testare:
- Ajustarea procedurilor existente conform modificarilor sistemului;
- Crearea procedurii de testare pentru modulele sau opţiunile noi adaugate in sistem.
- Identificarea problemelor legate de sistem înainte ca acestea să ajunga în faza de producţie;

CERINTE

- Cunoştinţe de bază legate de programare; abilitatea de a automatiza procesul de testare.
- Cunoştinte Microsoft Office (Word, Excel), Internet;
- Limba engleză nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Mediu de lucru antrenant şi motivant;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Heritage Development este o companie ce ofera servicii de design și dezvoltare de aplicații mobile. Compania vine cu o cunoastere amanuntita a sectorului de entertainment electronic si cu o echipa de programatori de top. Misiunea noastra este de a genera constant solutii inovative care sa satisfaca nevoile pietei.