TELESALES / TELEKOM + beneficii avantajoase direct proportionale cu vanzarea

SC COSMOPHONE SMART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Promovează si vinde atât proactiv cât şi reactiv produsele şi serviciile companiei
- Capacitatea de a lucra intr-un mediu in schimbare;
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu clientii;

Descrierea jobului:
-initiaza apeluri telefonice catre clientii existenti sau fosti clienti cu scopul de fidelizare a acestora sau pentru incheierea de contracte noi de servicii de telecomunicatii;
-identifica si intelege nevoile clientilor, cu scopul de a propune spre vanzare produse si servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia;
-construieste, adapteaza si propune clientului oferte de servicii dedicate si potrivite necesitatilor;
-respecta procesele si procedurile de lucru agreate;
-se obliga sa respecte normele de confidentialitate agreate, printr-un nivel ridicat de etica si integritate.

CERINTE

Comunicativ, voce placuta, capacitate de convingere si dorinta de dezvoltare, studii finalizate, capacitate mare de negociere si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si competitiv, format din venit fix+ comision din vanzari+ extrabonusuri
- Training pentru dezvoltarea abilitatilor tehnice si de vanzare;
- Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista, ambient placut, team building-uri

DESCRIEREA FIRMEI

PARTENER TELEKOM