Telemarketing Agent

MedicHub Media S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iata ce te asteapta in fiecare zi!
• “Call to action”! Vei asigura, prin confirmari telefonice, prezenta/participarea la evenimentele organizate de catre companie;
• Avem succes in echipa! Pentru a asigura o calitate cat mai buna a proiectelor vei oferi suport echipei de evenimente;
• Credem in lucrurile bine facute! Indeplinirea targetului lunar pentru proiectele de telemarketing atribuite va fi una dintre cele mai importante prioritati pentru tine;
• Intotdeauna tintim mai mult! Vei fi direct responsabil(a) de cresterea numarului de abonamente la cele mai apreciate reviste din industria medicala.

CERINTE

Ai un loc alaturi de noi daca:
• Iti place sa comunici si te exprimi clar;
• Te prinzi repede de lucrurile noi;
• Esti focusat pe rezultate;
• Nu faci lucrurile la intamplare;
• Te simti bine in cadrul unei echipe;
• Faci lucrurile cu multa energie si iti place sa ai un punct de vedere;
• Esti implicat(a) in ceea ce faci si iti respecti promisiunile;
• Poti sa:
- conversezi in engleza cu usurinta;
- faci deja lucrurile. Ai un avantaj daca ai mai lucrat in domeniu;

BENEFICII OFERITE

De ce sa vii in echipa noastra?
• Salariu fix + comision motivant;
• Bonusam performanta;
• Vrem colegi motivati: frecvent organizam concursuri motivationale si activitati impreuna cu echipa;
• Suntem cei mai buni din domeniu! Te vei perfectiona continuu prin participarea la trainguri si prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti!
• Incurajam un stil de viata echilibrat. Facem totul cu eficienta in intervalul 09:00 – 17:30/ Luni – Vineri.

MedicHub este destinaţia online a lumii medicale, locul care informează şi aduce împreună profesioniştii din sănătate din România. Calitatea noastră constă în echipa pe care am clădit-o, una sudată și solidă. Astfel, ne bazăm pe entuziasmul, profesionalismul și pasiunea fiecăruia pentru a oferi cele mai bune experiențe, fie că este vorba de evenimentele pe care le organizăm, publicațiile medicale, cursurile sau serviciile de telemarketing pe care le furnizăm clienților noștri. Valorile dupa care ne ghidăm ne permit să avem un mediu de lucru în care fiecare coleg se poate dezvolta și exprima liber. Te invităm să ne cunoști mai bine, accesând link-ul următor: http://www.medichub.ro/.