Telemarketing Agent

S.C. Versa Puls Media S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Confirmari prezenta/participare la evenimente
Suport pentru departamentul de evenimente
Indeplinirea targetului pentru proiectele de telemarketing atribuite
Cresterea numarului de abonamente la revistele companiei

CERINTE

Candidatul ideal:

Cautam colegi noi care sa se alature echipei noastre din Departamentul de Telemarketing.
Ne dorim alaturi de noi tineri curiosi, ambitiosi, si dornici de dezvoltare si de cunoastere.

Cerinte:

Excelente abilitati de comunicare, claritate in exprimare
Capacitatea de a invata rapid
Orientare catre rezultate
Abilitati de organizare, planificare
Dinamism, initiativa
Capacitatea de a lucra in echipa
Responsabilitate si punctualitate
Cunostinte de operare PC (nivel mediu)

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu fix + comision
Bonus pentru performanta
Concursuri motivationale si activitati impreuna cu echipa
Perfectionare profesionala prin participarea la trainguri si prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti
Program 09:00 – 17:30/ Luni – Vineri

Versa Media, as a Romanian leading communication company provides specialized information to medical community for their continuous professional development. Versa Media publishes 12 medical journals, organizes over 40 medical events per year and provides direct marketing communication solutions. For more informations, please visit our site www.versamedia.ro