Teleconsilier Vanzari - Limba Engleza

GABTEO HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie de transport intercomunitar ce se afla in crestere, suntem in cautarea unui Teleconsilier Vanzari - Vorbitor de Limba Engleza.

Responsabilitati:

• Contactarea telefonica a clientilor de pe o bursa de transport international;
• Transmiterea informatiilor catre client si consilierea acestora;
• Obtinerea comenzilor si inregistrarea acestora in baza de date;
• Actualizarea bazei de date.

CERINTE

• Studii medii / superioare;
• Experienta anterioara intr-o companie cu profil similar sau intr-un call center/customer service center – minimum 6 luni;
• Cunostinte Limba Engleza la nivel avansat;
• Cunoasterea Limbii franceze/germane reprezinta un avantaj;
• Cunostinte foarte bune de operare calculator (MS Excel, MS Word);
• Abilitati foarte bune de comunicare, negociere si organizare;
• Atentie concentrata și distributiva;
• Rezistenta la stres;
• Orientare spre client si capacitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Asteptam CV-urile la adresa de e-mail: office@gabteo.ro

O companie formata dintr-o echipa tanara si dinamica, ce ofera servicii de consultanta si recrutare de personal.