Inginer & Tehnicieni sisteme de voce/date & securitate

Smart Telecom Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tehnicieni pentru instalare si configurere, infrastucturi pentru retele voce/date; sisteme de securitate (incendiu, efractie, supraveghere video, control acces etc.)

CERINTE

-studii medii
-curs specializare TEHNICIAN PENTRU SISTEME DE DETECTIE, SUPRAVEGHERE VIDEO, CONTROL ACCES
-experienta profesionala pe un post similar
-permis categorie B cu experienta minim 3 ani
-persoana energica, gindire pozitiva, caracterizata de amabilitate si eficienta
-abilitati de comunicare, prezentare, relationare
-spirit de initiativa, orientare spre rezultat
-bune abilitati tehnice
-disponibilitate pentru deplasare si program prelungit
-capacitate de a lucra independent
-automotivat

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu motivant format din componenta fixa + prima pentru instalari
- posibilitatea accesarii unui post de coordonare echipa montaj
- mediu de lucru intr-o firma dinamica care ofera posibilitati de evolutie in cariera

SC SMART TELECOM MEDIA SRL, a fost constituita in anul 2013, avand capital integral privat.
Societatea functioneaza in domeniul tehnologiei informatiei si al sistemelor de securitate, adresandu-se unei game variate de clienti.
Prin combinarea echipamentelor si tehnologiilor de ultima generatie cu solutii complexe, Smart Telecom Media devine un partener strategic pentru companiile ce necesita servicii de voce si securitate