Tehnicieni/Montatori pentru lanturi de magazine

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in activitati tehnice si executie lucrari de lacatuserie, tamplarie, shopfitting, livrari/instalari echipamente, sisteme securitate, panouri publicitare, sisteme de securitate etc.;

Disponibilitate la deplasari in tara si ocazional in afara tarii.

Responsabilitati:
Lucrarile se desfasoara in cadrul spatiilor comericale din Bucuresti, tara dar si in afara tarii;
Executarea lucrarilor se face in echipa, in conditiile de calitate si de timp.

CERINTE

Persoane organizate, meticuloase si orientate spre dezvoltare profesionala continua;
Abilitate de lucru in echipa;
Cunostinte de limba engleza (reprezinta avantaj);
Carnet auto ctg B (reprezinta avantaj).

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu experienta profesionala;
Stabilitate profesionala contract de munca perioada nedeterminata;
Posibilitati reale de crestere profesionala si salariala;
Diurna, transport si cazare la deplasarile in afara Bucurestiului.

Nota: se ofera traininguri in cadrul companiei pentru cei cu experienta redusa pe astfel de lucrari.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.