Tehnicieni/Lacatusi/Tamplari/Montatori/Alpinisti- amenajare spatii comerciale.

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii de interes: Tehnicieni/Lacatusi/Tamplari/Montatori/Alpinisti- amenajare spatii comerciale.

+ Muncitori calificati/ necalificati pentru lucru in depozit, manipulare marfa. montaje. Salariu corelat cu experienta.

Detalii suplimentare:
Instalare rafturi metalice, semnalistica, reclame suspendate, mobilier lemn sau metal, sisteme acces clienti etc.

CERINTE

Disponibilitate la deplasari pentru lucrarile din tara.
Experienta pe o pozitie similara-reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu experienta;
- Contract de munca full time;
- Transport+Cazare+Diurna asigurata in afara Bucurestiului.
- Se ofera calificare pentru cei fara experienta pe o pozitie similara.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.