TEHNICIAN TELEFOANE MOBILE SI TABLETE

SC Electronics Suport Division SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC ELECTRONICS SUPORT DIVISION SRL

CERINTE

Experienta in domeniul reparatiilor GSM
Seriozitate
Cunostinte temeinice operare PC
Capacitate de decizie
Capacitate de a lucra in echipa
Rezistenta la stres
Proactiv,constiinciozitate si dorinta de a ramane pe durata cat mai mare in companie
Pasionat in ceea ce face
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu(scris,citit-cunoasterea unei alte limbi staine constituie un avantaj)
Personalitate dinamica,comunicativa,organizata,analitica
Loialitate si confidentialitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Promovarea propriilor salariati
Bonusuri in functie de rezultate
Mediu de lucru placut si profesionalist

Electronics Suport Division este o companie ce dezvolta in prezent o importanta divizie de vanzari in domeniul digitalului: telefoane, tablete, ecrane tv, ecrane profesionale dedicate zonei de afaceri, dar si vanzari de electronice si electrocasnice ale marilor producatori prezenti in Romania precum: Samsung, LG, Philips, Microsoft/Nokia, Alview, Yezz, Prestigio, Huawei.
Electronics Suport Division este compania care poate oferi servicii complete in zona echipamentelor digitale, electronicelor si electrocasnicelor, de la vanzare lor pana la servicii de service, mententanta echipamentelor si consultanta in achizitia acestori tipuri de echipamente, atat pentru consumatorii finali, cat si pentru companii.