Tehnician Slot Machine

Winner

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instaleaza echipamentele de tip Slot Machine in Agentiile Winner;
- Asigura buna functionare a echipamentelor de tip Slot Machines din Agentiile Winner;
- Asigura revizia si verificarea metrologica a Videosloturilor;
- Verifica materialele si echipamentele necesare interventiilor pe care urmeaza sa le desfasoare;
- Repara componentele defecte ale echipamentelor de tip Slot Machines;
- Se deplaseaza zilnic, in interes de serviciu, pentru a desfasura activitati de prelucrare (procesare), operare si monitorizare a sistemelor informatice, de tehnologia informatiei si a comunicatiilor, echipamentelor periferice, hardware si software;
- Intocmeste anumite rapoarte specifice de activitate.

CERINTE

- Persoana organizata;
- Abilitati foarte bune de comunicare si de lucru in echipa;
- Capacitate de a lucra intr-un mediu in continua schimbare, de a respecta termene limita;
- Receptivitate fata de instructiuni scrise sau verbale;
- Disponibilitate pentru deplasare;
- Permis categoria B;
- Experienta in instalarea / repararea aparatelor tip Slot Machines minim 2 ani;
- Experienta in domeniul tehnic de minim 2 ani;
- Cunostinte IT hardware: asamblare / instalare / intretinere PC;
- Cunostinte retelistica.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de avansare ;
- Mediu de lucru placut si dinamic.

Debutul si dezvoltarea pe piata pariurilor sportive din Romania este o evolutie fireasca a marcii Winner care ofera o experienta de top pentru milioane de castigatori din intreaga lume. Intentionam sa deschidem un numar de 500 de agentii in Bucuresti si in orasele mari din tara. Este un plan îndrăzneț având în vedere că avem niște standarde de calitate foarte înalte de la care nu ne abatem sub nici o formă, dar avem norocul de a avea o echipă de adevărați profesioniști cu experiență în domeniu cu ajutorul căreia sigur vom reuși.