Tehnician Sisteme Securitate

4Tree

Job expirat

RESPONSABILITATI

derularea activitatilor de instalare sisteme de securitate: control acces, TVCI, antiefractie, antiincendiu
•derularea activitatilor de service si mentenanta preventiva/corectiva.
•asigurarea suportului tehnic pentru dispecerat.
•desfasurarea activitatii in conformitate cu prevederile legale Legea nr. 333/2003, legislatie SSM/SU/Protectia Mediului, Codul Muncii si alte prevederi legale in vigoare, precum si normele interne ale societatii (ROI, Proceduri, Instructiuni, decizii, ordine etc.) si normele interne ale beneficiarului.
•colaborareza cu beneficiarii sistemelor de securitate;
•efectueaza operatiuni tehnice de extindere a sistemelor de securitate existente la beneficiari (cablare, conectare etc)
•urmareste graficul de executie pentru mentenanta preventiva la contractele ce ii sunt alocate

CERINTE

experienta instalatii electrice / echipamente de securitate, control acces, efractie, incendiu reprezinta un avantaj
•cunostinte pc / soft-uri securitate reprezinta un avantaj
•disponibilitate pentru deplasări în țară/ lucru pe interventii
•abilitatea de a lucra in echipa,
•permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj
•eligibilitate pentru avizare IPJ (cazier judiciar fără antecedente)

BENEFICII OFERITE

1800 – 3200 lei net in functie de experienta si abilitati
•Bonuri de masa
•Orele lucrate sambata – duminica platite dublu
•Orele suplimentare platite 75%

4Tree este o companie romaneasca creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.
Misiunea noastra este sa cream parteneriate de lunga durata intre oameni astfel incat acestia sa-si atinga obiectivele.

Sloganul nostru: "Descoperim diamante!"
Specializari:
– Recrutare si selectie personal: Vanzari,Securitate, Management, Alte functii suport;
- Headhunting ;
– Training (Management, Vanzari, Negociere, Comunicare, Recrutare, Securitate)
– Consiliere in cariera;