Tehnician sisteme electronice de securitate

Protector System

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari)
- programarea sistemelor de securitate instalate
- instruirea utilizatorilor cu privire la functionarea si operarea sistemelor
- activitati de service in garantie si post garantie
- intocmirea necesarelor de materiale

CERINTE

- experienta practica in acest domeniu constituie un avantaj
- abilitatea de a lucra in echipa
- abilitati tehnice de montaj si depanare sisteme electronice
- cunoasterea principiilor de functionare ale sistemelor electronice de securitate
- seriozitate, loialitate
- disponibilitate program prelungit
- abilitati de comunicare si prezentare
- rezistenta la stres
- gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- prime
- bonuri de masa
- telefon

Proiectare si executie - sisteme electronice de securitate, retele structurate date-voce, sisteme de automatizare cladiri inteligente, instalatii electrice.