Tehnician sisteme de securitate

I CAN SEE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instalarea, punerea in functiune si intretinerea sistemelor de securitate, sisteme de control acces, sisteme TVCI, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie;
- Implementarea si efectuarea operatiunilor de service/ intretinere;
- Oferirea de consultanta de specialitate clientilor firmei pe toate canalele de comunicare;
- Pregatirea ofertelor tehnice si comerciale catre acestia;
- Pregatirea documentatiei pentru participarea la licitatii;
- Configurarea echipamentelor de securitate in conformitate cu cerintele clientilor;
- Mentenanta si intretinerea unui sistem de supraveghere video;
- Cunostinte bune de retelistica, cablare structurata
- Solutionarea oricaror probleme aparute;

CERINTE

- Experienta de lucru cu scule: bormasina, flex
- Profil studii tehnice (ideal curs tehnician sisteme de securitate, nu este obligatoriu)
- Spirit organizatoric
- Spirit de munca in echipa
- Punctual
- Responsabil
- Dorinta de autoperfectionare
- Ambitios
- Apt de lucru la inaltime (max. 8m)

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut, zona centrala
- Echipa unita si activa
- Salariu fix
- Traininguri interne si in afara companiei
- Posibilitate de crestere in cadrul companiei

Prezenta de peste 10 ani pe piata locala, compania I CAN SEE este unul dintre cei mai mari importatori de sisteme si camere de supraveghere video. I CAN SEE ofera solutii in domeniul supravegherii video atat pentru companii mari, medii si mici, cat si persoanelor fizice, bucurandu-se de un grad mare de recurenta a clientilor datorita calitatii produselor si a serviciilor.

Portofoliu de produse:
- sisteme de supraveghere video I CAN SEE
- sisteme de alarma
- control acces, sisteme de pontaj
- automatizari porti
- interfonie video si audio
- seifuri