Tehnician service - reparatii telefoane

Human Touch Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezasamblarea diferitelor module defecte din telefoanele care sosesc in service, conform indicatiilor echipei de diagnoza si inlocuirea acestora cu module noi, functionale; - Reparatia poate include si operatii de resoftare;
- Gestionarea si solutionarea rapida a situatiilor aparute cu produsele defecte;
- Realizarea periodica a necesarului de piese, aparaturii si consumabilelor necesare desfasurarii activitatii.

CERINTE

- Studii medii;
- Dexteritate manuala foarte buna si atentie la detalii;
- Rabdare si interes pentru tehnologie;
- Cunostinte PC-ul nivel utilizator;
- Capacitatea de a dezasambla/asambla un telefon cu ajutorul unor instructiuni.

BENEFICII OFERITE

- Beneficii: 1207 lei (salariu net) + tichete de masa + bonus de productivitate;
- Decontarea transportului in limita a 120 lei/luna.

DESCRIEREA FIRMEI

Human Touch Consulting Group - HTCG