Tehnician Service Echipamente IT

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza mentenanta echipamentelor hardware (PC, imprimante si copiatoare);
- Asigura service echipamentelor de tipul: imprimate, copiatoare, multifunctionale, plottere, calculatoare;
- Administreaza garantiile pentru produsele clientilor;
- Gestioneaza documentele specifice departamentului.

CERINTE

- Absolvent scoala profesionala tehnica / studii medii / superioare;
- Cunostinte solide depanare, intretinere si configurare imprimante, copiatoare, multifunctionale , fax-uri, plottere, atat laser cat si inkjet;

- Experienta profesionala de minim 3 ani in domeniu pe un post similar (instalare, configurare, diagnosticare, reparare echipamente de birouri de tipul: PC-uri, imprimante, copiatoare, multifunctionale, plottere, fax-uri, reparatie si configurare sisteme PC, configurare echipamente networking—router, switch);

- Cunostinte si/sau specializare in electronica (constituie un avantaj);
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Limba engleza – nivel mediu;
- Permis auto – categoria B.

HR Consultanta este o companie de resurse umane, proiectele desfasurate de noi cuprind actiuni de recrutare si selectie de personal, evaluare a performantelor, administrare dosare personal si salarizare, training.