Tehnician service

SC E-SERVICE& COMPONENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tehnician service pentru:
- reparatii sisteme de plata cu moneda si bancnote
- reparatii sisteme touch screen
- reparatii monitoare
- reparatii surse de alimentare
- ofera clientilor suport tehnic profesional
- asigura suport tehnic echipei de vanzari
- integrare echipamente

CERINTE

Cunostinte si deprinderi:
1. cunostinte solide tehnice in domeniul electronicii
2. cunostintele minime/medii de limba Engleza pot fi un plus in alegerea candidatilor
3 . integrare usoara in colectiv

Se ofera training specializat pentru produsele comercializate atat in tara cat si in strainatate pe baza unui contract de confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

E-Service & Components SRL este parte a grupului Eurocoin din Marea Britanie, lider European, specialist in domeniul componentelor pentru industriile de jocuri de noroc, vending, parking, terminale de plata si amuzament.
Oferim salariu fix net plus sistem de bonusare in functie de targetul individual stabilit pe baza aptitudinilor personale si de comun acord cu managerul tehnic.

Suntem lideri nationali pentru componente in industria jocurilor de noroc, vending, amuzament si terminale de plata.
Facem parte din grupul Eurocoin Ltd cu sediul central in Londra, GB.