Tehnician reincarcari cartuse imprimanta

Refillio Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recumplerea si remanufacturarea cartuselor de imprimanta toner si ink
- gestionarea stocului de materii prime
- intocmirea comenzilor la furnizori pentru materiile prime necesare
- deplasarea in anumite cazuri la sediul clientului pentru remedierea deficientelor de printare a echipamantelor.

CERINTE

- experienta de minim 1 an in reincarcarea cartuselor toner si ink
- cunoasterea echipamentelor de birou - imprimante, copiatoare, fax-uri si consumabilele aferente
- experienta in a descoperi si remedia problemele de imprimare pentru diverese tipuri de cartuse
- experienta in depanarea echipamentelor de birou constituie un avantaj
- permis de conducere cat. B constituie un avantaj
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu, suficient pentru intelegerea documentatiilor tehnice

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant + bonusuri de performanta + bonuri
- telefon de serviciu

Refillio este o companie specializata in reumplerea si remanufacturarea cartuselor de imprimanta toner si ink. Suntem o companie start-up, cu un model de business international, in expansiune pe piata din Bucuresti.