tehnician productie publicitara

ASTERA DESIGN ADVERTISING

Job expirat

RESPONSABILITATI

productie /montaj casete, reclame luminoase, standuri expozitionale, decorari auto/vitrine, amenajari magazine, confectii metalice, mobilier pal/mdf, copertine

CERINTE

persoana tehnica, responsabila, cu experinta in productia publicitara
cunostinte de lacatuserie, sudura ( mig mag, mma, ) colantare
cunostinte pentru lucru in pvc ,plexiglass, mobilier - lemn, pal, mdf
(productie si montaj reclame luminoase/neluminoase, totemuri, copertine, mobilier comercial, standuri expozitionale, confectii metalice, decorari auto/vitrine),

indeminatic, tehnic, disciplinat, simt practic
disponibilitate pentru deplasari
permis auto categ B - REPREZINTA UN AVANTAJ

BENEFICII OFERITE

conditii avantajoase de munca

DESCRIEREA FIRMEI

productie publicitara
- confectionare/montaj reclame , standuri expozitionale, copertine, confectii metalice, decorari auto/vitrine, mobilier pal si mdf, personalizari