Tehnician polivalent - fochist

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions recrutează un Tehnician polivalent - fochist pentru o companie multinațională care activează în domeniul energiei.

Responsabilități

- Manipularea instalațiilor (supraveghere, parametrare, verificare, controlare);
- Răspunde la solicitările dispecerului privind monitorizarea instalațiilor;
- Are în evidență scadențele reglementate de autoritățile în vigoare (ISCIR, CNCIR) și anunță superiorul ierarhic cu privire la expirarea acestora;
- Mentenanța instalațiilor (intervenţii de întreţinere curentă, simplă şi completă, preventivă sau corectivă);
- Realizarea lucrărilor (lucrări interne şi externe, planificate sau realizate în cadrul intervenţiilor aleatorii urgente);
- Introduce regulat informaţii în raportul de gestiune;
- Recepţionează și participă la analiza și soluționarea problemelor/ solicitările clienţilor împreună cu șeful de exploatare.

CERINTE

- Studii tehnice de specialitate;
- Calificare de Fochist, clasa A, grupa 2 sau 3;
- Cunoștințe foarte bune despre instalații de încălzire / rețele termice;
- Permis de conducere cat.B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Posibilitatea unei colaborări pe termen lung.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.