Tehnician montaj antene satelit - DTH

sc top claim assistance.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instaleaza echipamente de receptie prin satelit ;
- asigura service si asistenta tehnica pentru echipamentele instalate;
- recupereaza echipamentele tehnice de la clienti in functie de planificarea acestor lucrari;
- ofera informatiile necesare pentru inchiderea lucrarilor programate de catre departamentul Dispecerat Tehnic;
- instaleaza sisteme CCTV si antiefractie
- raporteaza superiorului ierarhic direct activitatea sa zilnica si motiveaza rezultatele obtinute;
- participa la activitatile organizate de conducere neconditionat;

CERINTE

- comunicativ, rezistent la program de munca prelungit, orientat catre rezolvarea problemelor intr-un timp scurt;
- posesor permis conducere categoria B;
- experienta in telecomunicatii constituie avantaj (instalare si vanzare antene satelit- BOOM TV, DOLCE TV, DIGI TV, AKTA TV, FOCUS SAT);
- experienta in domeniul electric, echipamente electronice, retelistica (constituie un avantaj);
- spirit de echipa;
- disponibilitate la deplasari;
- rezistenta la stres;

BENEFICII OFERITE

-salariu fix + bonusuri in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Telecomunicati-DTH , Sisteme Securitate