TEHNICIAN MENTENANTA CLIMATIZARE

S.C.ROV HEIZ CONSULT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
-activitate de mentenanta preventiva si corectiva la echipamente de HVAC;
-activitati de PIF a echipamentelor HVAC;
-activitati de depanare –identificare si rezolvare a problemelor tehnice;

CERINTE

Candidatul ideal
-absolvent studii medii, calificare frigotehnist;
-permis de conducere categoria B (avantaj)
-cunostinte privind tehnologia de lucru a echipamentlor frigorifice si climatizare
-persoana de incredere, onesta ,responsabila, disciplinata, riguroasa , organizata;
-capacitate de lucru in stres
-posibilitate de program prelungit
-capacitate de comunicare si relationare cu clientii companiei;
-Experienta de minim 6-12 luni in activitati de service si PIF instalatii de climatizaresi HVAC

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv;
-decontare transport

Infiintarea companiei ROV HEIZ CONSULT s-a realizat ca urmare a evolutiei pietei de constructii si instalatii din Romania, cu solicitari tot mai riguroase in ceea ce priveste calitatea serviciilor, noutatea ideilor si solutiilor si a nevoilor de parteneriate pe termen lung, capabile sa satisfaca cele mai complexe solicitari venite din partea beneficiarilor.
Compania ROV HEIZ CONSULT vine in intimpinarea cerintelor clientului cu solutii si idei noi printr-o consultanta permanenta oferita de ingineri cu vasta experienta in domeniul instalatiilor. Mergand pe principiul directei proportionalitati, intre calitatea resursei umane a unei societati si succesul acesteia, ne-am propus ca cei mai buni specialisti ai unor firme consacrate sa faca parte din echipa noastra in dorinta de a oferi ceva nou clientilor si partenerilor de afaceri.