Tehnician mentenanta

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON – companie de Recrutare – cautam pentru partenerul nostru TEHNICIAN MENTENANTA in cadrul unei echipe de mentenanta mobila din Bucuresti

Responsabilitati:

Oferirea de suport in remedierea defectiunilor aparute la instalatiile electrice, termice si sanitare personalului calificat
Transportul personalului, materialelor si a echipamentelor de lucru la diversele locatii unde se efectuaza reparatii

CERINTE

Permis de conducere cat B - cerinta obligtorie
Calificarea in domeniu - nu este necesara

BENEFICII OFERITE

Astepta cv-ul dvs aici sau la mail: ru[around]amakron.com

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.