Tehnician mentenanta

GLOBAL VISION

Job expirat

RESPONSABILITATI

GLOBAL VISION angajeaza personal pentru postul de tehnician cladiri.
Responsabilitati:
Supravegheaza si intervine asupra instalatiilor si echipamentelor tehnice ale cladirii si asigura mentinerea acestora la parametrii functionali;
Executa interventii in situatii de urgenta, pentru remedierea defectiunilor, incidentelor tehnice in cel mai scurt timp posibil, in mod permanent;
Urmeaza toate sarcinile ce decurg din programul de intretinere si interventie preventiva, predictiva si corectiva ;

CERINTE

Cerinte:
Aptitudini tehnice, cunostinte tehnologice medii;
Calificari tehnice prezinta un plus;
Persoana serioasa, cu simt de raspundere, echilibrata, motivata in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Mediu modern de lucru, stabil si de viitor;
Pregatire la locul de munca;
Salariu motivant;
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Global Vision este o companie specializata in dezvoltari imobiliare si administrarea de cladiri de birouri, cladiri de locuinte, facilitati comerciale (mall-uri, parcari) si parcuri industriale.
Pentru mai multe detalii accesati site-ul companiei: www.globalvision.ro