TEHNICIAN INTRETINERE / ELECTRICIAN

DIVERTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- lucrari de intretinere si reparatie la sistemele si echipamentele electrice/mecanice in reteaua de magazine Diverta
- localizarea, diagnosticarea si solutionarea problemelor electrice si de intretinere

CERINTE

- studii medii finalizate
- experienta in domeniu minim sase luni
- cunostinte retele alectrice
- disponibilitate la program prelungit
- spirit de observatie
- meticulozitate

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- pachet salarial atractiv
- bonuri de masa
- bonusuri in functie de realizari
- telefon de serviciu

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii, lider pe zona de birotica-papetarie(Office Express), cargo-curierat(TCE) si retail produse media(Diverta).

Pentru RTC Holding, 2005 a insemnat aniversarea a 15 ani de activitate pe piata romaneascasi o strategie de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata printr-o politica de achizitii spectaculoase: Grupul Best, Sistec, Simtech Datacom, ProCa si nu in ultimul rand distribuitorul de carte ProNoi.

15 ani de prezenta pe piata romaneasca au insemnat performante deosebite:
- de sase ori mai multe carti vandute decat numarul lucrarilor aflate in biblioteca din Alexandria;
- DVD-urile cumparate de la noi insumeaza 35 de ani de film, in timp ce CD-urile insumeaza 110 ani de muzica;
- cu hartia de copiator vanduta de Grup se pot umple 140 de trenuri Orient Express;
- numarul caietelor produse de RTC este egal cu numarul locuitorilor globului in anul 1;
- prin firma de cargo-curierat s-a transportat de-a lungul timpului greutatea a 3.250 de navete Discovery;
- cu instrumentele de scris vandute de RTC se poate trasa o linie de 60 de milioane de kilometri(de la Pamant la Marte).

Candidatii interesati de acest post pot aplica (mentionati postul) si pe fax: 021.408.30.71 sau email: claudiu.besu@hrconsultanta.ro