Tehnician instalari

Activ Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza livrarea si montarea echipamentelor electronice comercializate de companie (in special ecrane profesionale, tv-uri )
- Intocmeste procesele verbale de montaj;
- Participa la incarcarea / descarcarea produselor;

CERINTE

- Absolvent de liceu;
- Cunostinte si abilitati tehnice
- Abilitati de comunicare si relationare in echipa si cu clientii companiei;
- Disponibilitate program prelungit si deplasari;
- Disponibititate de a-si insusi cunostinte noi;
- Persoana serioasa, responsabila, disciplinata, organizata si deschisa la schimbare;
- Permis auto categoria B (min. 2 ani)

BENEFICII OFERITE

Alatura-te echipei Activ Invest! Vei face parte dintr-un proiect dinamic si vei avea recompensele pe care le meriți.
- Pachet salarial motivant: salariu fix + bonus
- Bonuri de masa
- Cursuri de pregatire profesionala
- Lucru intr-o echipa profesionista

Activ Invest SRL este distribuitor autorizat Samsung, prezent pe piata din Romania de peste 16 ani.