Tehnician - Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam TEHNICIAN pentru o companie lider pe piata romanesca in domeniul nacelelor si platformelor de acces si lucru la inaltimi mari.

Ce trebuie sa faci:

- identifici defectele utilajelor si te ocupi de repararea acestora

CERINTE

Ce vrem de la tine:

- sa fii foarte bun pe parte de mecanica, electrica sau electronica;
- sa cunosti limba engleza la un nivel cel putin mediu;
- sa ai experienta pe un post similar de cel putin 2 ani de zile;
- sa detii permis de conducere, categoria B;
- sa fii o persoana cu spirit de echipa, sa fii proactiv si pasionat de domeniu.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o echipa dinamica si profesionista.

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul actualizat pe adresa bucuresti3@capital-jobs.ro.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things