Tehnician Electronist

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asamblarea protezelor auditive cu ajutorul microscopului
-Asamblare si depanare;
-Diagnosticarea defectiunii protezei auditive;
-Reverificare produse finite;
-Intretinerea aparatelor

CERINTE

-Experienta in domeniu electronic de minim 2 ani
-Experienta in operatiuni tehnice si tehnologice de testare si diagnoza a aparatelor cu dimensiuni mici si foarte mici pentru a constata defectul
-Experienta in reparatii prin resoftare si/sau prin inlocuire de componente mecanice si/sau electrice
-Capacitate de concentrare;

BENEFICII OFERITE

-Training gratuit;
-Salariu atractiv;
-Conditii de lucru excelente.
-Masa
-Decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

Aplica acum la Audionova-Nr.1 in aparate auditive.
AudioNova - companie capital romano-danez, 44 centre specializate in Romania, lider de 18 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania