Tehnician electro-mecanic sau mecanic-companie multinationala

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

-citire/ interpretare scheme/ desene de ansamblu/ executie
activitate anterioara, in companii cu specific industrial (indiferent de zona de activitate: productie, mentenanta)
-cunostinte despre echipamentele de natura mecanica (angrenaje, sisteme de transport - benzi, snecuri), pompe de apa (centrifugale, multi-etajate, cu surub), asamblare moto-reductoare, pneumatica
aplicatii de sudare, in inox aplicatii de tip operatii prin aschiere (strunjire, polizare)

CERINTE

studii/ calificare de specialitate - electro-mecanica (cel mai indicat) sau mecanica
-cunostinte teoretice si practice privind reparatia masinilor, a utilajelor pneumatice si hidraulice;
-completeaza raport de schimb, detaliat
- bune abilitati de comunicare (inter/ intra-departamentala)
- disponibilitate de a lucra in schimburi (6 zi/ 3libere/ 6 noapte/ 3 libere)
- persoana determinata, cu initiativa, capabila de a lucra in echipa si a solicita/ transmite feedback.
- disponibilitate de a veni la serviciu in situatii de urgenta, la solicitarea superiorului ierarhic
Persoanele interesata pot trimit CV la adresa iuliana.apopei@abchumancapital.ro

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
- echipament si masa asigurate
-transport asigurat de la metrou pana la sediul companiei

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/