Tehnician/Electrician sisteme securitate

IT Consulting & Security Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cablarea si programarea sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare, antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie.

CERINTE

-Experinta in domeniul sistemelor de securitate;
-Certificat ARTS-reprezinta un avantaj;
-Experinta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc
-Permis conducere cat. B;

BENEFICII OFERITE

-Pentru tehnician sisteme securitate: de la 1400 Ron in functie de aptitudini;
-Pt tehnician cablaj: de la 1200 Ron

-Plan de stimulare corespunzator performatelor personale si ale organizatiei;

I.C.S.S. oferă soluţii complete pentru securitatea obiectivelor civile şi industriale, de la infrastructura de instalaţii (energie electrică, instalaţii de curenţi slabi, etc.), până la sisteme adaptate de securitate:
* Sisteme Integrate de Securitate
* Detectie efractie si Detecţie perimetrală
* Control al accesului si pontaj
* Supraveghere video
* Detectie, avertizare si alarmare la incendiu
* Stingere si limitare incendiu
* Sisteme de automatizări, comandă şi control