Tehnician climatizare / frigotehnist / instalator

AER TECH SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza operatiuni de intretinere curenta si reparatii la echipamente de aer conditionat;
- verifica / repara / inlocuieste componente specifice sistemelor de climatizare (in racire directa sau
indirecta);
- executa lucrari de instalare si punere in functiune pentru echipamente de ventilatie si climatizare;
- asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor de aer conditionat, ventilatie;
- este responsabil pentru uneltele, echipamentele de lucru, aparaturile primite;
- asigura raportarea activitatii (intocmire rapoarte de service, rezolvare vizite, probleme constatate, etc.)
pe formularele de lucru ale companiei.

CERINTE

- De preferat o calificare in domeniu tehnic (instalator, frigotehnist, tehnician ventilatii, lacatus mecanic, etc.);
- Experienta de lucru anterioara in domeniul HVAC (min.1-2 ani) constituie avantaj
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Disponibilitate pentru interventii de urgenta in caz de avarie;
- Permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

-se discuta cu ocazia interviului;

Companie cu capital 100% romanesc privat, cu activitate in domeniul serviciilor - proiectare, vanzare, instalare si punere in functiune, service si interventii in garantie si in postgarantie pentru sisteme de climatizare, ventilatie, frig si incalzire.