Tehnician Automate de cafea

Davisof Business

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Tehnician automat de cafea, cu experinta de preferat Wittenborg si Necta.
– pregatirea aparatelor de bauturi calde in vederea instalarii
– depanarea aparatelor de bauturi calde
– remedierea defectelor la diverse componente

CERINTE

De preferat experinte in repararea aparatelor de cafea.
Cum sa aplici
Telefon: 0763356356 sau email: office@automate-de-cafea.com

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Office Vending

Un serviciu complet, intretinere, alimentare si curatare. Noi ne ocupam de tot, astfel incat dumneavoastra nu trebuie sa va mai faceti griji de nimic

Take away

Davisof Business are grija de livrarea produselor, de intretinerea si curatarea automatele la intervale regulate de timp (de obicei lunar).Dumneavoastra va revine responsabilitatea de a alimenta si igieniza in mod curent automatul.

Suport clienti

Asistenta tehnica ori de cate ori este nevoie, rapid si fiabil, cu un singur apel pentru automatele proprietatea dumneavoastra si spuneti-ne ce putem face pentru dumneavoastra!

Va stam la dispozitie pentru mai multe informatii despre serviciile noastre.