TEHNICIAN AUTO

D & B South Trade Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil tehnic in cadrul companiei pentru produsele GPL aflate in gama de vanzare;

- Asigura suport tehnic unitatilor de service partenere privind sistemele GPL comercializate;

- Identifica potentiali clienti in vederea colaborarii;
- Deplasari in tara aproximativ 50% din timpul de lucru.

CERINTE

Cautam un specialist tehnic cu experienta in domeniul auto.

- Cunoscator al sistemelor mecanice si electronice ale vehiculelor;

- Experienta mecanic /electrician auto min. 3 ani (experienta instalatii GPL este un avantaj puternic);

- Cunostinte tehnice ( electrica/ electronica/software), spirit comercial;

- Abilitati de comunicare;

- Carnet de conducere cat. B;

- Limba engleza nivel conversational este un plus.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru intr-o echipa tanara si dinamica;

- Participari la sesiuni periodice de training, interne si externe;

- Salariu fix + bonusuri pentru atingerea performantei

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor instalatii auto GPL