TEHNICIAN

STANLEYBET

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea reparatiilor curente care tin de mentenanta spatiilor Stanleybet;
- Realizarea operatiunilor de amenajare a spatiilor nou achizitionate, dupa planul stabilit in cadrul Departamentului de Logistica;
- Intretinerea operatiunilor de curatenie generala, de cate ori aceasta se impune, in spatiile Stanleybet;
- Efectuarea sarcinilor curente de logistica, indicate de Directorul de Logistica.

CERINTE

- Experienta de minim un an in activitati de constructii sau amenanjari interioare;
- Indemanare si pricepere in manevrarea instrumentelor de lucru;
- Rapiditate si eficienta in realizarea lucrarilor indicate;
- Capacitate de a urma un plan prestabilit si instructiuni precise;
- Bun executant si abilitati practice dezvoltate;
- permis conducere cat B;
- Disponibil pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- Conditii legale de lucru;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Oportunitati de avansare;
- Mediu de lucru tanar si dinamic.

• Stanleybet, filiala din Romania a companiei multinationale “Stanleybet International”, este unul dintre cei mai mari operatori pe piata locala a jocurilor de noroc, care va pune la dispozitie atat pariuri sportive cat si nonsportive. Pe langa Romania, Stanleybet activeaza si in Cipru, Germania, Italia, Belgia Croatia si Polonia.
• Din 2004 si pana in prezent filiala Stanleybet din Romania s-a extins la nivel national, detinand in prezent peste 200 de agentii care dovedesc zilnic seriozitate si profesionalism in domeniul pariurilor sportive.
• O echip? de peste 550 de angaja?i in 59 de orase.
• Stanleybet si-a conturat deja o identitate proprie, si-a dobandit un prestigiu si a marcat un important punct de referinta in evolutia pietei romanesti de pariuri.

Alatura-te unei echipe de profesionisti!