Tapiteri in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Iti place sa reconditionezi/ retapitezi anumite obiecte? Vrei sa ai un loc de munca stabil intr-o companie in dezvoltare?
Daca ai raspuns afirmativ la intrebarile de mai sus, asteptam sa ne contactezi.

Ce vei face:

- executarea lucrarilor de trasare a pavilionelor si de montare/ demontare a mochetei;
- tapitarea mobilierului si a altor articole conform planurilor de lucru;
- masurarea si taierea materialelor pentru tapiterie;
- realizarea de mici reparatii.

CERINTE

De la tine ne dorim sa:

- ai experienta 3 ani in domeniu;
- ai calificare de tapiter;
- fii o persoana muncitoare, serioasa si echilibrata.

BENEFICII OFERITE

- salarizarea bruta este de 2 000 lei/ luna + tichete de masa;
- este un loc de munca stabil si de durata;
- poti lucra cu instrumente de lucru moderne, intr-o echipa tanara si intr-un mediu de lucru placut.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things