TAMPLARI/MONTATORI ALUMINIU PVC

GLASS BUILDING SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
• Experienta in domeniul confectionarii de tamplarie pvc/ aluminiu
• Permis de conducere cat. B

CERINTE

• Asigurarea productiei elementelor de tamplarie din aluminiu si PVC la parametri optimi cantitativi si calitativi • Asigura imbinarea materialelor, taie , decupeaza, gaureste elementele la dimensiunile specificate
• Dovedeste o buna cunoastere a utilajelor, sculelor si dispozitivelor din dotarea sectiei de productie
• Finiseaza piesele si le monteaza
• Cunoaste tehnologiile de inceliere, slefuire si finisare pentru aluminiu si PVC
•Instaleaza/ monteaza ferestre, usi, alte elemente fabricate, utilizand adezivi, unelte de mana sau electrice
• Identificarea materialelor, obiectelor si echipamentelor specifice lucrarii

S.C. Glass Building Systems S.R.L. este o companie dinamica cu un colectiv tanar care prin experienta, creativitatea si imaginatia sa poate pune in practica ideile clientilor sai prin lansarea de produse de calitate.

Compania are ca obiect de activitate proiectarea, executia si montajul sistemelor din aluminiu si PVC, pereti cortina si placari cu placi composite, comercializand ferestre si usi din aluminiu si PVC intr-o larga paleta de culori