Tamplar pal in Bucuresti

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Esti o persoana dornica de a munci si iti doresti sa faci parte din cea mai profesionista echipa? Stii sa prelucrezi elemente din lemn - PAL si sa lucrezi cu circularul? Daca ai calificare in domeniu, atunci asteptam sa ne trimiti CV-ul tau.

Impreuna cu echipa din care vei face parte, va trebui sa asamblezi, dezasamblezi si sa te ocupi de mentenanta standurilor expozitionale, care pot fi pe structura metalica, structura de lemn sau PVC.

Lucrarile vor fi realizate numai pe baza planurilor tehnice cu instrumentele specifice puse la dispozitie de compania angajatoare.

CERINTE

Se cauta 1 tamplar ce va lucra in cadrul cladirilor care apartin complexului ROMEXPO.

BENEFICII OFERITE

- salarizare bruta de 2 000 RON + tichete de masa ;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- mediu de lucru dinamic si profesionist.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things