TAMPLAR mobila la comanda - Bucuresti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie internationala de import, distributie de produse sanitare si productie de mobilier, selecteaza urgent specialisti cu experienta in producerea mobilierului de bai si bucatarii.

ATRIBUTIILE POSTULUI:

- Sa masoare;
- Sa proiecteze;
- Sa marcheze dimensiunile pe lemn;
- Sa taie lungimi;
- Sa lucreze cu diferite echipamente automatizate pentru tamplarie si vopsitorie;
- Sa modeleze parti individuale pentru constructii din lemn;
- Sa asambleze diferitele tipuri de produse de tamplarie;
- Sa intretina si sa repare constructii din lemn si sa restaureze lemnul.

DESFASURAREA ACTIVITATII:

- In atelierul companiei, total echipat.

MATERIALELE UTILIZATE:

- Fierastrau circular, cu cadru si cu lant;
- Masini de prelucrare lemn cum sunt masini de slefuit si de fatuit, mandrine, securi, ciocane, nivele si unelte de tamplarie.

CERINTE

Studii necesare: scoala profesionala in domeniu;
Experienta in domeniu de cel putin 5 ani;
Abilitati bune de comunicare in echipa;
Cunoasterea limbii engleze prezinta avantaj.

APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE:

- Sa aveti dexteritate manuala;
- Gilitate fizica si conditie fizica;
- Sa aveti viziune spatiala;
- Abilitate de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Contract de munca;
- Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei companiei internationale;
- Conditii foarte bune de munca;
- Echipa tanara si mediu de lucru placut.