Supraveghetor sala jocuri/operator pariuri

SC Nowogames International Gaming SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul acestui post va avea in principal urmatoarele responsabilitati:
-Supravegherea permanenta a aparatelor electronice si a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
-Oferirea de informatii clientilor referitoare la modul de functionare al aparatelor, a regulilor de joc si a modalitatii de pariere
-Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti
-Asigurarea bunei desfasurari a jocului in sala si crearea unei atmosfere placute
-Deservirea clientilor intr-o maniera profesionista, inter-relationarea cu clientii si asigurarea unui climat placut
-Controlul asupra modului de folosire a evidentelor financiare
-Pastrarea si efectuarea curateniei in sala.

CERINTE

* Aspect fizic placut si ingrijit
* Abilitati de calcul matematic
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare si relationare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, planificare si organizare
* Lucru in echipa, dar si individual
* Limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-salariu atractiv
-conditii bune de lucru
-mediu de lucru placut si dinamic
-echipa tanara, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie organizatoare de jocuri de noroc