Supraveghetor/casier loc de joaca

Gymboland Blue

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza copiii si au grija ca joaca lor sa fie sigura si fara incidente neplacute. Program de lucru 9:00 - 22:00 in doua ture part/full time.
Supravegheaza locul de joaca si au grija ca toate atractiile sa fie in stare perfecta de functionare;
Organizeaza si amenajeaza spatiul de joaca, depoziteaza jucariile si materialele de lucru cu copiii, asigura permanent ordinea si curatenia acestora.
Raspundere pentru calitatea serviciilor oferite.

CERINTE

Tinere/tineri minim studii medii, cu varsta cuprinsa intre 18 si 25 ani, comunicativi, rabdatori si interesati de lucrul cu copiii, cu disponibilitate pentru activitati de animator (captarea si mentinerea interesului copiilor in diverse activitati), dornici de colaborare pe termen lung dispusi sa se dezvolte in cadrul companiei.
Printre activitatile zilnice se numara supravegherea copiilor, mentinerea ordinii si a curateniei in cadrul locului de joaca.
Persoana deschisa, cu spirit de echipa, comunica bine cu cei mici si interactioneaza in mod corespunator cu clientii si colegii de echipa, flexibila si rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa

Spatiu de joaca situat in incinta Mega Mall Pantelimon cautam tinere/tineri minim studii medii, cu varsta cuprinsa intre 18 si 25 ani, comunicativi, rabdatori si interesati de lucrul cu copiii, cu disponibilitate pentru activitati de animator (captarea si mentinerea interesului copiilor in diverse activitati), dornici de colaborare pe termen lung dispusi sa se dezvolte in cadrul companiei.