Suport Vanzari

RISCO SERVICII FINANCIARE S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

O echipa de oameni simpatici are nevoie de un nou coleg pentru suport in activitate vanzari. Proiectele sunt frumoase, iar clientii din randul celor de la care ai multe de invatat.

Cautam un coleg comunicativ, prietenos si dornic sa invete lucruri noi intr-un domeniu aflat intr-o continua dezvoltare.

Misiunea ta va fi aceea de a promovara serviciile companiei ( telefonic si prin email) si de a sustine o activitate permanenta de follow up pentru contractele existente.

Fii colegul nostru si bucura-te de o cariera surprinzatoare!

Iata ce va trebui sa faci:

- Transmiterea de oferte pe email
- Contactarea telefonica a clientilor potentiali pentru obtinerea de date de contact si eventual intalniri
- Asigura suport clientilor in utilizarea aplicatiilor RisCo

CERINTE

- Persoana pozitiva, energica si organizata
- Abilitati de comunicare si capacitate de relationare
- Cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix cu contract de munca pe perioada nedeterminata
- Mediu de lucru dinamic cu posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
- Training specializat si suport pe tot parcursul colaborarii
- Acces gratuit la sala de sport si masaj (locatia firmei este exact langa Mega Mall)

RisCo este un serviciu online care pune la dispozitia tuturor firmelor informatii de afaceri oficiale despre toate companiile din Romania si din 20 de tari ale lumii, pentru un mediu de afaceri mai sigur si mai eficient.
Echipa noastra este formata din tineri profesionisti, cu totii incantati de munca lor si de rezultatele obtinute.