Suport dezvoltare www.crestinortodox.ro

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru site-ul CrestinOrtodox.ro, site-ul numarul 1 in domeniul de Spiritualitate din Romania cautam o persoana care sa ii impartaseasca valorile si sa contribuie la dezvoltarea siteului.

- sa posteze pe site informatii care duc la implementarea cu succes a zonelor de dezvoltare;
- sa identifice potentiali clienti si parteneri care sustin identitatea siteului si pot genera venituri;
- sa promoveze valorile spirituale;
- sa contacteze potentiali clienti si parteneri in vederea initierii sau derularii unor proiecte comune;
- sa urmareasca buna desfasurare a proiectelor: colectarea informatiilor necesare, urmarirea contractului si a facturii;
- experienta anterioara in vanzari in orice domeniu reprezinta un avantaj.

CERINTE

- studii de specialitate in domeniul teologic, finalizarea studiilor superioare ( Facultatea de Teologie Ortodoxa) reprezinta un avantaj;
- o foarte buna intelegere a conduitei si etichetei din mediul religios - spiritual;
- o relatie stransa cu comunitatea spirituala din Bucuresti si din tara;
- bune abilitati de comunicare si ascultare;
- capacitate sa a finaliza sarcinile in timpul asumat intr-un mod organizat si de calitate;
- diplomatie si flexibilitate in abordarea oricarei discutii.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial format din salariu fix, bonuri de masa si comision din incasari
- mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa tanara;
- acces la sala de fitness si cabinetul de masaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Media Online Services
Infiintata in 2001 Active SOFT a crescut de la 2 la peste 200 de angajati si colaboratori, care dezvolta 20 de proiecte online.
- Suntem prezenti in 11 categorii stabilite de Trafic.ro
- Detinem 9 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro
- 4 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro