Suport Client (Engleză ori Spaniolă, Cehă, Poloneză, Rusă)- Bucuresti

Antal International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- suport tehnic în limba engleză ori în spaniolă, cehă, poloneză, rusă. pentru clienţii companiei (servicii de call-center externalizate: https://www.kreditech.com cu sediul in Bucureşti).

CERINTE

- Cunoaşterea avansată a limbii engleze sau spaniolă, cehă, poloneză, rusă (la nivel conversaţional)
- Stabilitate profesională şi abilităţi de comunicare

BENEFICII OFERITE

 Cursuri de specializare, înainte de începerea jobului
 Pachet salarial atractiv
 Mediu internaţional
 Posibilitatea de a evolua profesional ulterior în sediile firmei din străinatate

Rugăm cine este interesat să trimită CV prin la adresa imacarie@antal.com până la 31 iulie 2015.

Antal is the leader in EMEA & Asia Executive Search & Selection with a network of over 130 fully-staffed offices in 32 countries, recruiting talent in a range of industry sectors & skill functions. Since inception in 1993 Antal has placed executives in over 75 countries and offers clients a choice of recruitment & staffing solutions from Retained Executive Search, Search & Selection to Contingent Recruitment.

Our executive recruiters combine their recruitment knowledge, search skills, proven headhunting & selection methodologies with knowledge & experience of your industry to deliver a truly value added service. Your Antal Recruiter actively shares information, knowledge & experience across our global network adding extensive cross sector and multi-geographic reach when recruiting with the efficiency of a single contact point.

In Romania Antal has offices in 3 major cities as follows: Bucharest (2),Timisoara si Iasi.

Antal Iasi office, with 4 Senior Consultants is covering N-E of Romania and all strategic sectors and disciplines (www.antal.com)